תוצאות אילת ות"א 2012

דף הבית >> תוצאות אילת ות"א 2012
 

 
שיוט אילת לגלשנים התקיים בתאריכים 14-16/2 ובו זכו גולשינו בהישגים הבאים:
ביק 5:                                                                          ביק 7.8:
גד מטוסביץ' מקום 2                                                       יואב עומר מקום 3          
בר נברי מקום 4                                                             דן ארנון מקום 6
ביק 6.8:                                                                       RSX 8.5:
יואב כהן מקום 1                                                            יעל פז מקום 4
ירדן איסק מקום 4 בנות
 
שיוט הבנים באילת התקיים בתאריכים 23-25/2 ובו זכו שייטינו בהישגים הבאים:
אופטימיסט פלסטיק:
טל שדה מקום 1                                                           שי קקון מקום 1 בנות
גיל סהר מקום 2                                                           לינוי קורן מקום 3 בנות
עמית ביליה מקום 3                                                       גל צוקרמן מקום 5 בנות
בן שרון מקום 4                                                           יעל שטייגמן מקום 6 בנות
גיא כהן מקום 9
 
אופטימימסט פיבר:
מאור עבו מקום 5                                                        מיה סניפר מקום 2 בנות
יואב רוז מקום 8                                                          נועה נעים מקום 8 בנות
 
לייזר 4.7:                                                                 לייזר רדיאל:
גיא אברבנאל מקום 1                                                   סער גפן מקום 4                                           
נבו שניידר מקום 4                                                      עומר סברנסקי מקום 6                                                     
אלעד סלומון מקום 10                                                  אורן יעקב מקום 1 בנות                                             
שחר דייגי מקום 3 בנות                                                עתליה דנדקר מקום 4 בנות 
 
אליפות ישראל ב-470 וגביע ישראל ב-420 התקיים בתאריכים 23-25/2 בת"א ובו זכו שייטינו להישגים הבאים:
420:                                                                         470:
ניתאי חסון ודולב איסק מקום 3                                      גל כהן ודן פרויליך מקום 1
ניצן סניפר וליעד סלע מקום 5                                        צוף זמט וליה בירן מקום 2 בנות                
גאיה ליואי וברנדון קפלן מקום 7                                     ו-3 כללי                                
יהל ולך וסתיו ברוקמן מקום 2 בנות ו-6 כללי
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים